Chcete sa naučiť písať kvalitné texty? Alebo sa potrebujete naučiť tvoriť lepší obsah pre vašu webovú stránku? Urobte si základné kurzy pre copywriterov. Najlepšie na tom je, že sú úplne zadarmo. Týchto 5 kurzov odporúčame my. 

1. Digitálna garáž

Digitálna garáž je kurz od Googlu. Uvedie vás do online marketingu a oboznámi so základnými pojmami. Budete mať možnosť vyskúšať a precvičiť si rôzne marketingové stratégie. V každej lekcii je obsiahnutá dôležitá myšlienka, ktorú musí začínajúci marketér vedieť.

2. Social Media

Vstúpte do online sveta sociálnych médií. Naučte sa predávať cez Twitter, Pinterest, Instagram, Facebook, Youtube či Google bez problémov a komplikácií. Kurz Social Media (v angličtine) ponúka perfektný návod na budovanie vášho podnikania skrz sociálne siete.

3. E-mail Marketing

S e-mail marketingom sa stretne každý copywriter. Kurz E-mail Marketing (v angličtine) vám prináša komplexné riešenie pre váš e-mailing. Na základe rôznych e-mailových kampaní, stratégií a analýzy sa naučíte rozvíjať vzťahy so zákazníkmi.

4. Content Marketing

Nechajte vašu firmu rásť s kvalitným obsahom. Kurz Content Marketing (v angličtine) sa radí medzi TOP kurzy pre copywriterov. Vďaka kurzu pochopíte dôležitosť obsahového marketingu. Obsahový marketing nezmanená len písať texty. Naučíte sa predávať príbehom a spoznáte rôzne stratégie najlepších firiem.

5. Facebook Marketing

Nechajte sa pohltiť marketingovovou stratégiou na najväčšej sociálnej sieti – facebooku. Kurz Facebook Marketing (v angličtine) vás prevedie od nastavenia facebookovej stránky, cez rozvíjanie facebookovej stratégie, až po získanie väčšieho počtu sledovateľov. 

V online svete sa menia pravidlá rýchlosťou svetla. Buďte stále v obraze. 🙂

Čítajte tiež: Najčastejšie chyby copywritingu? Týmto sa určite vyhnite