Prečo prišli popisky.sk o 5 minút 12?

Online marketing robíme už niečo okolo 6. rokov. Naučili sme sa veľa, preskákali kadečím. Posledných pár mesiacov nám prudko rastú dopyty po copywritterských službách, riešíme najmä nedostatočný obsah na weboch, pre ktoré robíme aj platenú reklamu. A tak sme vymysleli popisky.sk.

Keď sme sa dávali ako partia dokopy, boli sme ešte na školách. Ja konkrétne som s online marketingom začal v 1. ročníku na strednej. Prvé peniaze som zarobil v druháku. Veľmi ma lákali PPCčká, pretože som v nich videl veľa peňazí a mňa peniaze voľako priťahovali. Dnes je na výkonnostný marketing mnoho agentúr, ktoré niekedy aj ničia trh, ťahajú ceny za služby dole. S kvalitou je to rôzné. Ostatní z partie robia aj grafiku, sociálne siete či analytiku. Našli sme sa.

Filozofia voľnonožcov

Dlhodobo sme uznávali filozofiu voľnonožcov. Ja osobne som strávil takmer celý rok v Ázií, väčšinu času na Bali. Dokázal som si tam zarobiť dostatočný balík na užívanie si, aj čo to ušetriť. Ideálny život, sen, poviete si. No objavil som aj temnú stránku života v JV Ázií, prišli aj nové príležitosti na Slovensku. Opäť som sa vrátil. Dnes preferujeme životy voľnonožcov. Je nás 8, no v kancli máme iba 5 stolov. Práca z domu je bežná vec. Všetci denne makáme a užívame si života.

Ako tak pracujeme, na 90% pre stálu klientelu, uvedomili sme si, že môžeme využiť výhody pevnej kancelárie a zároveň odpovedať kladne na zvyšené dopyty po písaní produktových popiskoch na web, po tvorbe reklamných článkov či bannerov. A tak sme vymysleli popisky.sk. Popisky pomôžu každému, opakujem každému eshopu, ktorý chce zvýšiť tržby, zisk. Nestane sa to hneď, no vďaka kvalitným a premysleným textom vieme výrazne zlepšiť predaje do 4. až 12. mesiacov. Dnes vieme písaním produktových popiskov vyťažiť na plný úväzok 2 kolegyne. A počet bude podľa mňa rásť. Dopytov je každým dňom viac a viac.

Začiatok projektu popisky.sk

V pilotnej prevádzke sme napísali niekoľko stoviek popiskov. Mnohé veci otestovali, niečo pomenili. Dnes už vieme, že popisky budú náš samostatný projekt s vysokou prioritou. A keď sa pozrieme do čísel, náš klient “rekordér” dokázal aj vďaka kvalitným popiskom zvýšiť svoj obrat o 548% medziročne. Pekné číslo, že?

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás!
Nádherný deň želá Samuel Morihlatko

P.s: sledujte čo máme nové na našom facebooku.